Festiwal Gwiazd 2022 w toku! Cieszymy się, że nasze wydarzenia: spektakle, projekcje, debaty, prezentacje słuchowisk oraz koncerty gromadzą zwykle sporą publiczność. Przypominamy, że na większość tych wydarzeń obowiązuje wstęp bezpłatny. Jedynie, z oczywistych względów, biletowane pozostają spektakle i niektóre koncerty.

Tym razem zapraszamy Was na wydarzenia, gdzie jest wstęp wolny: Na piątkowej konferencji o godz. 13 na specjalnej scenie w Alei Gwiazd spotkacie artystów oraz organizatorów. ​
W sobotę, na scenie przy Alei Gwiazd, już o godz. 11 odbędzie się prezentacja słuchowiska dla dzieci pt. „Śpiąca królewna” wg braci Grimm, autorstwa Piotra Cieńskiego, w brawurowej interpretacji
aktorów dubbingowych.

W sobotę ok. 13 zapraszamy na sesję autografową z udziałem artystów, a zaraz potem, o godz. 14 na debatę poświęconą Festiwalowi Gwiazd i Międzyzdrojom, z udziałem aktorów i organizatorów. Oba wydarzenia odbywają się przy Alei Gwiazd. Zachęcamy do udziału i do dyskusji, każdego chętnego!

A już w najbliższą niedzielę o godz. 16 w kinie Eva krytyk Tomasz Raczek poprowadzi rozmowę z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, w ramach „Spotkania z filmami Krzysztofa Kieślowskiego”.
Zaraz po niej zapraszamy na seans „Biały” z cyklu „Trzy Kolory”. Wstęp gratis!