Nowa Burmistrz oficjalnie zaprzysiężona. W trakcie dzisiejszej (23.11) inauguracyjnej sesji Rady Miejskiej Ewa Grzybowska złożyła ślubowanie. Akty ślubowania złożyli także nowo wybrani radni Rady Miejskiej. Przewodniczącym Rady wybrano Krzysztofa Czacha. 

To szczególny dzień, bo z woli mieszkańców od dziś rozpoczynamy pracę która potrwa do 2023 roku. To od nas ślubujących zależy czy dochowamy postanowień programowych o których tak dużo mówiło się w kampanii wyborczej. To od tych decyzji będzie zależeń nasze poparcie i decyzja społeczeństwa za pięć lat. Wiem, że nie wszyscy głosowali na program komitetu na którego czele mam przyjemność stać. Są Chcę podkreślić, że bardzo szanuję każdy indywidualny wybór mieszkańców i będę o tym pamiętała całą kadencję. Chciałabym zaprosić wszystkich radnych do współpracy, do merytorycznych dyskusji, nawet kiedy będą spory które są istotą demokracji – powiedziała podczas inauguracyjnej mowy Burmistrz Ewa Grzybowska.

« z 2 »

Nowa burmistrz zaraz po zakończeniu pierwszego dnia pracy w urzędzie planuje spotkać się z Mieszkańcami przy kawie i w ten sposób podziękować za oddane na Nią i członków Jej komitetu głosy. Tego typu spotkania odbędą się również w kilku miejscowościach gminy w nadchodzący weekend. Formuła spotkań jest bezpośrednim nawiązaniem do licznych, otwartych spotkań, które Ewa Grzybowska organizowała w czasie kampanii wyborczej.