„Żegnaj drogi kolego” – zakończył swój emocjonalny wpis Wójt Gminy Świerzno. Radosław Drozdowicz, przez lata współpracujący i zaprzyjaźniony ze zmarłym Burmistrzem nie krył smutku w związku z informacją o śmierci byłego samorządowca. Kondolencje złożył także Burmistrz Golczewa.

Kondolencje oraz informacje o śmierci Burmistrza Golczewa znajdziemy także na stronie golczewskiego magistratu. „Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Danieluka. W 2006 roku został wybrany na stanowisko Burmistrza Golczewa, które piastował nieprzerwanie przez trzy kadencję do 2018 roku. Łączymy się w żałobie i smutku składając najszczersze kondolencje Rodzinie oraz Bliskim zmarłego. Spoczywaj w pokoju. Burmistrz Golczewa, pracownicy Urzędu Miejskiego w Golczewie oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Golczewie wraz z Radnymi oraz społecznością samorządowa Gminy Golczewo.”

„Odszedł Andrzej Danieluk doświadczony samorządowiec i nietuzinkowy człowiek. Kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych” – napisała Ewa Grzybowska Burmistrz Wolina.

Śmierć byłego Burmistrza przyniosła także kondolencje od Starosty Kamieńskiego.