Bawią, rozśmieszają jednak przede wszystkim są najlepszym przyjacielem człowieka. Psy obchodzą dziś swoje święto. Ma ono dość krótką historię – ustanowiono je dopiero w 2007 roku z inicjatywy czasopisma „Przyjaciel Pies”. Pochwalcie się swoimi pupilami, przesyłajcie nam ich zdjęcia! Dla osób, które zdecydują się pokazać swoich kotów i umieszczą ich zdjęcie w komentarzu na profilu na Facebooku kamienskie.info pod tym artykułem  przewidzieliśmy nagrodę.

Głównym celem obchodów jest oddanie hołdu najlepszemu przyjacielowi człowieka oraz promowanie akcji mających na celu pomoc psom bezdomnym i maltretowanym.

Miłośników psów spotkać można praktycznie na całym świecie. Dlatego zachęcamy Was, przysyłajcie nam zdjęcia ze swoimi pupilami w tym ważnym dla nich dniu. Dla wszystkich osób, które zdecydują się pokazać swoich kotów i umieszczą ich zdjęcie w komentarzu na profilu na Facebooku kamienskie.info pod tym artykułem  przewidzieliśmy nagrodę. Trzy zdjęcia, które uzyskają najwięcej polubień nagrodzimy zapasem psiej karmy Pedigree lub smakołyków!

Kliknij tu i wejdź na nasz profil —> polub profil kamienskie.info —> pokaż swoją pociechę w komentarzu pod tym artykułem na Facebooku —> wygraj nagrodę dla swojego psa! Rozstrzygnięcie konkursu dziś o 22.

Zgodnie z decyzją Czytelników nagrodzimy: 

Patrycja Koczarska z psami Cziro i Basterem
Marlena Adamczyk z 11 – letnią Pupu
Wiktoria Kelner z Codym

Wskazane osoby, prosimy o kontakt – mailowo lub poprzez Facebooka.