Już dzisiaj obchodzimy Dzień Dziadka. Niektórzy jeszcze nie kupili odpowiednich prezentów, ale do czasu spotkania z dziadkami mają jeszcze czas na ich kupno. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent, możecie złożyć życzenia swoim dziadkom za pośrednictwem portalu kamienskie.info, np. wysyłając wspólne zdjęcie.

Dzień Dziadka to święto nieruchome, co roku przypada na 22 stycznia. Tradycja Dnia Dziadka sięga lat 80. XX wieku – dopiero w 1981 roku pierwszy raz obchodzono to święto w Polsce. Niektórzy uważają, że Dzień Dziadka zaczerpnięto ze Stanów Zjednoczonych.

Oprócz laurek z życzeniami na Dzień Dziadka wręczamy prezenty. Jeżeli portfel nie pozwala na zakup czegoś drogiego, warto pomyśleć o czymś stosunkowo niedrogim lub własnoręcznym. Prezenty zrobione przez samych siebie nie będą drogie. Na Dzień Dziadka zawsze dobrym podarkiem są czekoladki.

Jeżeli chcecie, aby tym razem było oryginalnie – wyślijcie nam swoje życzenia dla dziadków na kontakt@kamienskie.info, 883 270 113 lub drogą Facebookową. Wszystkie opublikujemy!

—————————————————–

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują, zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze, wnusio już podaje kapcie – bardzo kocha swoją babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz, święto dziadków ważna rzecz :)

Babci Ali i Halince oraz Dziadkowi Gienkowi i Jankowi
przesyłają wnuki Nikola i Mikołaj z Krzemykowa

—————————————————–

Kochanej Babci Danusi i kochanemu Dziadkowi Andrzejowi z okazji ich święta najlepsze życzenia przesyłają wnuczki Zosia i Hania!