Animacje pod znakiem pirata i wydzielone miejsce dla dzieci w ramach Pikniku Rodzinnego, miejsce do spędzenia czasu dla dorosłych oraz najlepsze muzyczne kawałki, rozgrzewające starszą publiczność. Za nami pierwszy dzień Festiwalu Dzika Plaża, dziś (20.07) impreza dla młodszych pod znakiem muzyki elektronicznej.

Na terenie festiwalu wydzielono miejsce dla dzieci – Wyspę Skarbów – z atrakcjami oraz animatorem i opiekunami. Piknik rozpoczął się pod znakiem pirata. Później odbyła się część artystyczna. Na scenie wystąpiła Anna Celebańska, włoski piosenkarz Andrea Lattari, który rozgrzewał przybyłe na miejsce panie zespół Nova, czy znana z programu The Voice of Poland Aga Dębowska.

« z 28 »

Dziś impreza rozpocznie się o godzinie 19. Od godziny 20 wszyscy obecni będą mogli bawić się przy muzyce elektronicznej granej przez 6ciu DJ-ów: DJ Fulla Nata, Funky Paul, Ernest Wax, Arthur Keen, Jazzek, BOGUTA. Gościnnie wystąpią: RENA i SAGE znani z ekipy Stoprocent oraz Wolińska Orkiestra Bębniarska, która zagra razem z DJ Fullą Natą energicznego seta!