Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji jak co roku szykuje dla dzieci i rodziców moc atrakcji. 

Już w najbliższą sobotę (27.05.2023 r.) w Świetlicy Wiejskiej w Dargobądzu odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty zorganizowany przez Filię GCKSTiR w Dargobądzu. O godz. 17:00 swoją premierę będzie miał spektakl „Mały Książę” w wykonaniu niesamowicie zdolnej młodzieży z działającej w Filiach GCKSTiR w Dargobądzu i Wisełce Grupy Teatralnej „Tatr TU” oraz z Kotła Wyobraźni z Domysłowa. Popołudnie wypełnione będzie również animacjami, poczęstunkiem i pokazami strażackimi.   

03.06.2023 r. (sobota) w Wisełce odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Filię GCKSTiR w Wisełce oraz Sołectwo Wisełka. Organizatorzy szykują moc atrakcji dla całych rodzin w tym konkursy, poczęstunek, gry i zabawy, ognisko z kiełbaskami i muzyką. Wszystko to w godz. 16:00 – 19:00 na Przystani Wodnej u Krawczyka.

To jednak nie wszystko. 03.06.2023 r. (sobota) na błoniach w Wolinie odbędzie się coroczna duża impreza skierowana do dzieci i młodzieży – Dzień Dzieciaka i Strażaka organizowany przez Gminę Wolin, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Wolinie. Jak zwykle będzie kolorowo, radośnie i gwarnie. Od godz. 10:00 do godz. 18:00 najmłodsi będą mogli dać upust swojej energii w Mini Lunaparku, a w godz. 12:00 – 17:00 skorzystać z pozostałych atrakcji. Czekać na nich będzie spektakularny Event Rurki, Fotobudka i atrakcje strażackie. Nie zabraknie też uwielbianych przez dzieci lodów oraz popcornu. Wszystkie wymienione atrakcje będą bezpłatne.  

Organizator