1 czerwca w sobotę, na kamieńskiej Marinie odbyły się obchody Dnia Dziecka. Dzieciaki, które uczestniczyły w wydarzeniu nie miały czasu na nudę! Czekały na nie rozmaite atrakcje, przygotowane przez Kamieński Dom Kultury oraz Burmistrza Kamienia Pomorskiego.

Były gokarty, konik i kucyk, dmuchańce, trampoliny, wata cukrowa, lody, warkoczyki, malowanie buziek, bańki mydlane, kącik plastyczny, malowanie na sztalugach, warsztaty z konstruowania latawców (z materiałów odzyskanych), kiełbaski z grilla i wiele innych.

Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne podopiecznych Kadeku. Dzieci i młodzież, pod opieką swoich instruktorów, zaprezentowali piękny, różnorodny program muzyczny: od standardów jazzowych, występów wokalnych, po rocka.

Dziękujemy z całego serca: Marinie Kamień Pomorski za udostępnienie miejsca i kajaków, Polskiemu Związkowi Emerytów Rencistów i Inwalidów za obsługę grilla,  Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej za pomoc techniczną i transport, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za udostępnienie sprzętu, Arturowi Lewandowskiemu za użyczenie gokartów, Paniom Aldonie Borowskiej, Walentynie Jaźwińskiej, Justynie Cieszyńskiej za malowanie twarzyczek i plecenie warkoczy, Państwu Dorocie i Allanowi Roil z firmy Reus za sponsorowanie materiałów plastycznych, Państwu Marioli i Dariuszowi Michałowskim za pomoc techniczną, transport i wolontariat, Filipowi Krzyżanowskiemu za wolontariat, Barowi Baykus Kebab za udostępnienie Cybergaja, Waldemarowi Pankowi za użyczenie sprzętu i pomoc przy transporcie, Ireneuszowi i Aleksandrze Gajlun za konika i kucyka, Proboszczowi Parafii św. Ottona Dariuszowi Żarkowskiemu za wypożyczenie sceny oraz wszystkim, którzy wsparli nas gestem i dobrym słowem.

Zespół KaDeKu