W niedzielę, 19 marca, odbył się drugi bieg IX edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Tym razem uczestnicy mieli do pokonania najkrótsza trasę Pobierowo – Łukęcin – Pobierowo liczącą 4100m. Kolejność na mecie była następująca: Kamil Hołub (Trzebiatów – 15,36), Robert Derda (Świnoujście-15,52), Przemysław Troszczyński (Bracia Troszczyńscy Łukęcin-16,13). Najszybciej w kategorii kobiet przebiegła Dorota Kowalska (KB Kamień Pom. – 18,34) przed Bożeną Jańczak(KB Kamień Pom. – 19,31) i Joanną Plesińską (Goleniów -19,32). W kategorii nordic walking zwyciężyła Katarzyna Cebulska (Gryfice- 30,06), na drugim miejscu sklasyfikowano dwie panie: Agnieszkę Szydłowską (Pobierowo biega ) i Dorotę Baryła (Wolin) – 32,52. Najszybszym „kijkarzem” został Marek Dołęgowski (UKS Wyspa Wolin – 31,13), który finiszował tuż przed Andrzejem Karolakiem (Trzebiatów ) i Bogdanem Wierchanowskim (Golczewo) – ten sam czas 31,14. W zawodach udział wzięło 46 osób- 35 biegaczy i 11 nordic walking. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy ekipie „Pobierowo biega” za przygotowanie trasy, obsługę biura zawodów i pomoc techniczną.