W związku ze zbliżającymi się Dożynkami Gminnymi, które odbędą się 7 września br. (sobota) na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim zapraszamy wszystkich chętnych do wystawienia swojego stoiska (prezentacji twórców ludowych, rękodzielników, produktów, firmy prowadzące działalność handlową i produkcyjną, stoiska gastronomiczne, atrakcje dla dzieci, itp.). Dla wystawców impreza stanowić będzie idealną okazję do szerokiej promocji własnych wyrobów, produktów i usług.

Każdego, kto chciałby w czasie Dożynek prowadzić stoisko handlowe lub wystawiennicze na terenie bezpośrednio sąsiadującym z terenem imprezy prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Kamieniu Pomorskim, tel. 91 38 23 961 w terminie do 30 sierpnia  br. lub  na adres e-mail: m.stolarz@kamienpomorski.pl

Organizator zapewnia sobie prawo do porównania złożonych zgłoszeń i odrzucenia części  z nich ze względu m.in. na powtarzający się asortyment, ograniczenie miejsca lub brak odpowiedniej infrastruktury w miejscu imprezy. Zapraszamy do udziału!