Dwa zwycięstwa, remis, dwie porażki i 7 pkt. to bilans młodych piłkarzy z rocznika 2011 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski w drugiej rundzie rywalizacji w Szczecińskiej Lidze Mistrzów. Wliczając w to wyniki pierwszej rundy podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka w grupie A jako Paris Saint Germain zgromadzili 14 pkt. i ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Do gry w kolejnej fazie Ligi Mistrzów zabrakło im … jednego oczka. Jednak młodzi piłkarze z Kamienia Pomorskiego i okolic nie załamują się bowiem czekają ich jeszcze występy w Lidze Europy.

W pierwszym niedzielnym starciu nasi podopieczni wygrali 2:0 z Kick-off Szczecin (AS Monaco), potem przegrali 0:7 z R-Fooball Goleniów (FC Barcelona), zremisowali 3:3 z Żakami Szczecin Dąbie (Manchester United), a następnie wygrali 3:1 z AP Balticą Świnoujście (Bayern Monachium). W decydującym starciu o awans zagrali z Football Arena Szczecin Prawobrzeże (FC Napoli). Po zaciętym meczu, w którym 'ściany’ pomagały gospodarzom ostatecznie lepsi okazali się Szczecinianie, którzy wygrywając 4:2 awansowali do dalszej rundy.

Młodzi piłkarze z Kamienia Pomorskiego wystąpili w następującym składzie: Beczak Szymon, Brzezicki Gracjan, Grochowski Jakub, Janiszewski Igor, Kawaśniak vel Kwaśniewski Michał, Liedtke Charles, Matysiak Oliwier, Shledevits Noah, Sandzewicz Antoni, Termanowski Michał, Woźniak Borys oraz Zieliński Artur.

Szczecińska Liga Mistrzów jest to cykliczny, coroczny turniej zrzeszający akademie piłkarskie ze Szczecina i regionu. Na dwóch boiskach przez kilka tygodni rozgrywane są turnieje, w których uczestnicy rywalizują ze sobą reprezentując największe kluby w Europie. Najlepsze zespoły najważniejsze mecze grają w Lidze Mistrzów, natomiast reszta walczy o punkty w Lidze Europy. Organizatorem tego projektu jest Akademia Piłkarska Football Arena mieszcząca się przy Alei Wojska Polskiego 246 w Szczecinie. Głównymi twarzami Football Areny są reprezentant Polski Kamil Grosicki oraz wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin a obecnie Chemika Police Bartosz Ława.