Gmina Kamień Pomorski ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. Wszystko w związku z rezygnacją złożoną przez dotychczasowego dyrektora Daniela Klamborowskiego. 

Czas spędzony na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim był najbardziej pracowitym i wymagającym okresem podczas mojej dotychczasowej 15-letniej kariery zawodowej. Przez ten okres udało mi się zrealizować bardzo wiele interesujących pomysłów. Rezygnując ze stanowiska dyrektora, pozostawiam jednostkę w dobrym stanie. Dziękuję wszystkim, którzy przez minione 2,5 roku pracowali lub współpracowali ze mną tworząc i realizując wiele nowych i interesujących projektów sportowych. Dziękuję władzom samorządowym i powiatowym za aktywne wspieranie moich działań, a naszym mieszkańcom za dobre słowa, które bardzo często dodawały skrzydeł i motywowały do dalszego zadania – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Daniel Klaborowski.

W związku z rezygnacją, Burmistrz Stanisław Kuryłło ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.