26 lipca br. odbył się kolejny Piknik Rodzinny na Kamieńskiej Marinie. Tematyką tym razem była sztuka w wielu postaciach. Można było spróbować swoich sił w malarstwie, lepieniu z gliny, malowaniu kredą po chodniku czy mieszaniu smaków w lemoniadach. Tym ostatnim zajmowali się specjaliści z marki Monin, którzy pokazali, że nie tylko cytryna orzeźwia.
Dla dorosłych była możliwość otrzymania informacji na temat mikrodotacji z Fundacji Inicjatyw Społeczno- Gospodarczych Komes. A dla najmłodszych była okazja do zaplecenia kolorowych warkoczyków.
Niezastąpieni byli instruktorzy z MKŻ OPTI, którzy po raz kolejny użyczyli kajaków. Chętnym do wzięcia udziału w konkursie rozdawane były naklejki w ramach akcji „Aktywne Pomorze Zachodnie” (więcej informacji można uzyskać wchodząc na stronę: http://www.aktywnepomorzezachodnie.wzp.pl/ ). Wszystkim animatorom, wolontariuszom i przyjaciołom pikników serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Kolejny Piknik rodzinny na Kamieńskiej  Marinie planowany na 2 sierpnia ze względu na tragedię, która wydarzyła w rodzinie jednego z organizatorów zostaje odwołany. Zapraszamy ponownie 9 sierpnia