Polska Fundacja Campingu i Caravaningu wyróżniła Campingi „Biały Dom” i „Wiking” z Dziwnówka. Oba te obiekty kolejny już raz znalazły się w gronie laureatów konkursu na najlepszy camping w Polsce – „Mister Camping” – zdobywając I miejsce i tytuł „Mister Camping 2023” w tegorocznej edycji konkursu.

Konkurs „Mister Camping 2023”, podobnie jak w latach poprzednich, zorganizowany został przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z Polską Organizacją Turystyczną, a jego uczestnikami były campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Pozycja uzyskana przez campingi nr 118 „Biały Dom” i nr 194 „Wiking” w Dziwnówku w tegorocznej edycji konkursu jest dowodem na to, że zachowują one nieprzerwanie wysoki standard i cieszą się uznaniem wśród turystów. Tak jak w poprzednich latach, najlepsze campingi – laureaci konkursu „Mister Camping 2023” będą rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC mapach campingowych i informatorach o bazie campingowej, na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu, (która w bieżącym roku odnotowała ponad 6 mln wejść), a także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej oraz na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę” prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

źródło:
dziwnow.pl