Burmistrz Wolina włącza się w działanie wydarzenia obecnego na terenie całego Powiatu Kamieńskiego pod nazwą „Duża Paka dla dzieciaka i starszaka”. – Jest mi niezmiernie miło, że Pan Bogdan Czaplicki zwrócił się do mnie z prośbą o objęcie honorowym patronatem wydarzenia. Z jeszcze większą przyjemnością spotkam się tego dnia z uczestnikami – mówi Burmistrz Ewa Grzybowska.

Samorządowiec wskazuje, iż od lat obserwuje zaangażowanie m.in. szczodrych mieszkańców gminy Wolin oraz członków Stowarzyszenia Ziemi Wolińskiej m. in. przy okazji charytatywnej akcji „Duża paka dla dzieciaka i starszaka”.

– Każda taka inicjatywa zasługuje na wsparcie i współpracę. Dlatego razem z pracownikami Urzędu Miejskiego w Wolinie oraz pozostałych jednostek podległych włączymy się w tegoroczną edycję ww. akcji. Otrzymane dary przekażemy bezpośrednio na ręce przedstawicieli Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiejwskazuje Ewa Grzybowska. 

Burmistrz Wolina zaprasza wszystkich, w szczególności osoby zaangażowane w akcję pomocową „Duża paka dla dzieciaka i starszaka”, iż 15 grudnia w Wolinie odbędzie się miejska Wigilia.

– Korzystając z okazji pragnę wszystkich Państwa zaprosić na to spotkanie. Mam nadzieję, że będzie to doskonała okazja, aby w świątecznej i radosnej atmosferze spędzić wspólnie czas. Do zobaczenia – czytamy na oficjalnym profilu Facebook Burmistrz Wolina