Burmistrz Maciej Zieliński z oficjalną deklaracją startu w nadchodzących wyborach samorządowych. – Chciałbym aktywnie uczestniczyć i kontynuować pracę dla gminy jako burmistrz – dodaje.

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Golczewo,

Ponad pięć lat temu powierzyliście mi zaszczytną funkcje burmistrza. Zależało mi na tej pracy, ponieważ zawsze bardzo mi zależało na tym miejscu. Dziś możemy wspólnie podsumować ten czas. Mam świadomość, że nie wszystko i nie zawsze się udało. Mimo wielu ograniczeń, napotkanych trudności zawsze jednak starałem się swoją codzienną pracą spełniać oczekiwania i pokładane we mnie nadzieje, rozwiązywać problemy oraz godnie Państwa reprezentować . Od momentu kiedy pod koniec pierwszego roku kadencji rozpoczęliśmy przebudowę świetlicy w Kłodzinie, nie było ani jednego dnia, w którym w Gminie Golczewo nie trwałaby jakaś inwestycja. W tym czasie nasze zadłużenie spadło o jedną czwartą.

7 kwietnia wybierzemy przedstawicieli którzy przez następne lata będą decydować o kierunkach rozwoju i przyszłości naszej Małej Ojczyzny. Przyszłości, w której ponownie chciałbym aktywnie uczestniczyć i kontynuować pracę dla gminy jako burmistrz. Pracę uczciwą i rzetelną, opartą na przemyślanej strategii i rozsądnym gospodarowaniu naszym wspólnym dobrem. Nie zabraknie mi energii i zaangażowania by realizować działania, które poprawią jakość życia mieszkańców. To Państwu gwarantuję.

Do wyborów staję razem z drużyną osób zaangażowanych w życie i rozwój naszej Gminy. Zależy nam wszystkim na polepszaniu jakości naszego otoczenia. W najbliższym czasie będziemy zapraszać Państwa na spotkania na terenie całej Gminy, w czasie których bliżej przedstawimy nasze priorytety i plany na nadchodzącą kadencję.
W zbliżających się wyborach proszę o Państwa zaufanie i poparcie, byśmy wspólnie mogli zrobić następny krok w lepszą przyszłość.

Z poważaniem
Maciej Zieliński