Burmistrz Stanisław Kuryłło zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Kamień Pomorski na organizowany przez Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina Nasz Powiat”. – Będzie to czas nie tylko na rozmowy o Gminie Kamień Pomorski czy Powiecie Kamieńskim. Spędźmy go razem w miłej atmosferze! – dodaje.

– Poznaliście już moich kandydatów na radnych? Chcielibyście nas spotkać i porozmawiać o dalszych planach rozwoju miasta? Już dziś zapraszam serdecznie na Piknik „Aktywni z natury” organizowany przez Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina Nasz Powiat” – mówi Stanisław Kuryłło

Na miejsce możecie zabrać swoje pociechy, dla których przewidziano sporo atrakcji. Animacje czy skakańce, występy artystyczne, a ponieważ aura może być jeszcze kapryśna będziecie mili okazję skosztować ciepły poczęstunek.

Na wszystkich oprócz miłej atmosfery będą czekać także różnego rodzaju rośliny, eko – prezenty oraz inne niespodzianki. Startuje w sobotę (16 marca) o godzinie 12 na ulicy Mickiewicza (Zamkniętej) – zaprasza Burmistrz.