Rada Miejska w Międzyzdrojach podczas czwartkowej sesji zapoznała się z raportem gminnym. Radni udzielili międzyzdrojskiemu burmistrzowi absolutorium – 12 radnych było za, 0 było przeciw, 0 wstrzymujących się od głosu. To kolejny już rok jednogłośności radnych w tej kwestii.

Tak, jak w zeszłym roku chciałbym jeszcze raz wyraźnie podkreślić, że ten sukces jest wynikiem ciężkiej pracy pracowników merytorycznych, którzy osobiście zaangażowali się i włożyli wysiłek w realizację naszych zamierzonych i realizowanych planów. Powtórzę, że nie da się również ukryć, że Międzyzdroje mogą rozwijać się dzięki współpracy Radnych, Sołectw i wszystkich tych, którzy mają na względzie dobro naszego pięknego miasta. Moim marzeniem jest, aby nasza gmina nieustannie rozwijała się, realizowała kolejne projekty. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję! – mówił burmistrz Mateusz Bobek.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Raportem o Stanie Gminy Międzyzdroje za 2021 rok, który jest dostępny na stronie miejskiej oraz na BIP.

Biuro Burmistrza Międzyzdrojów