W środę 19 września tancerze ze Szkoły Tańca Keep z Golczewa oraz z Dębna wyruszyli do Czech na IDO WORLD CHAMPIONSHIP. Zawody rozgrywane były przez 4 dni, a reprezentanci krajów startowali w dwóch stylach tanecznych – STREET DANCE SHOW oraz DISCO DANCE SHOW. Dodatkowo rozegrany został Puchar Świata w stylu DISCO DANCE.

uż w czwartek 20 września Alan Iłowiecki z Golczewa po fantastycznie zatańczonej solówce pt.„Firefighter” przeszedł rundę półfinałową zdobywając ostatecznie w finale Mistrzostw Świata wysokie 7 miejsce.

Piątek należał do formacji Keep Joy z Dębnowskiego Ośrodka Kultury, która w kategorii DISCO DANCE SHOW FORMATIONS JUNIORS z choregrafią „Night at Wax Museum” wytańczyła w finale 6 miejsce.

W sobotę 22 września startowała grupa Keep Smile z Golczewa w składzie: Amelia Robelka, Hanna Dziewulska, Martyna Pietrzak, Oliwia Kapczyńska, Zofia Kiełbasa, Maja Wereszczyńska oraz Paulina Bartniczuk. Dziewczęta wpaniale zaprezentowały się w finale i pomimo ogromnej konkurencji wywalczyły 3 miejsce i brązowe medale w kategorii DISCO DANCE SHOW GROUPS JUNIORS. Podczas dekoracji nie przestawały płynąć łzy wzruszenia a emocje sięgały zenitu. To największy sukces do tej pory Szkoły Tańca Keep. Dumni rodzice z Golczewa w niedzielę o świcie przywitali hucznie swoje dzieci i trenerów. Choreografie do zawodów przygotowały trenerki z ST KEEP Magdalena Graca i Adriana Kopczyńska oraz Michał Góral ze Szczecina.

Filmy oraz zdjęcia z zawodów dostępne są na www.facebook.com/KeepSzkolaTanca.

źródło:
UM w Golczewie