Skorzystaj z ogólnopolskiej, darmowej aplikacji z harmonogramem odbioru śmieci w Twojej miejscowości. Aplikacja informuje o terminach odbioru odpadów oraz zasadach segregacji. Zawiera także informacje dot. odpadów oraz PSZOK–u. Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać miejscowość, wpisać ulicę i gotowe!

W ustawieniach można zaznaczyć przypomnienia, aby móc otrzymywać powiadomienia z wyprzedzeniem o tym, kiedy i jakie odpady będą odbierane w najbliższym czasie. Aplikacja jest anonimowa, nie zbiera żadnych danych. Jedyne co przekazujesz to miejscowość, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia.

Darmowa aplikacja dla każdego mieszkańca, dla wszystkich miast i gmin w Polsce. Brak konieczności drukowania harmonogramów. Nie trzeba już drukować harmonogramów, ani jako gmina ani jako jej mieszkaniec. Aktualny harmonogram będzie zawsze pod ręką w telefonie. Nigdy nie zapomnisz wystawić odpowiedniego kosza otrzymasz powiadomienie o konieczności wystawienia odpowiedniego kosza. Sam zdecydujesz na ile wcześniej chcesz otrzymywać powiadomienia.