To wyjście na zakupy może na długo zapaść w pamięć. Dziś (11.03) w godzinach porannych, dwóch mężczyzn odwiedziło sklep sieci „Biedronka” w Dziwnowie. Po zapełnieniu koszyka towarami, których wartość przekraczała 800 złotych, zamiast płacić – zdecydowali się na ucieczkę. Na ich nieszczęście w pobliżu byli dzielnicowi z Dziwnowa, którzy ujęli jednego ze sprawców. Trwają poszukiwania drugiego amatora darmowych zakupów.

W trakcie patrolu dzielnicowi zauważyli, że ze sklepu Biedronka w kierunku samochodu biegnie dwóch mężczyźni. To wzbudziło zainteresowanie funkcjonariuszy, którzy zajechali drogę pojazdowi do którego zmierzali mężczyźni – mówi rzecznik kamieńskiej policji st. post Katarzyna Jasion.

Jeden z mężczyzn został ujęty na miejscu. 34 – letni mieszkaniec gminy Wolin miał już na swoim koncie szereg licznych występków, a swoją dzisiejszą zakupową przygodę zakończył w policyjnym areszcie. Policjantom w wyniku prowadzonych czynności udało się ustalić już dane drugiego z mężczyzn. Obecnie trwają jego poszukiwania.