Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina Nasz Powiat” serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie wyborcze, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 marca, o godzinie 13:00 w sklepie spożywczym we Wrzosowie.

To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do bezpośredniej rozmowy z Burmistrzem Kamienia Pomorskiego, a także z kandydatami do Rady Miejskiej i Rady Powiatu. Spotkanie ma na celu nie tylko przedstawienie planów i wizji na przyszłą kadencję, ale również podsumowanie osiągnięć i działań podjętych w poprzednim okresie.

Podczas spotkania, organizatorzy planują poruszyć tematy związane z przyszłymi zmianami, które chcą wprowadzić w życie społeczności lokalnej. Wszyscy uczestnicy będą mogli aktywnie uczestniczyć w dyskusji oraz wyrazić swoje opinie i pomysły na temat rozwoju gminy i powiatu.

Organizatorzy zapewniają ciepły poczęstunek i drobne upominki dla uczestników, tworząc przyjazną atmosferę do rozmów i integracji. To doskonała okazja, by w miłej atmosferze przywitać wiosnę i zaangażować się w sprawy lokalne, które bezpośrednio dotykają mieszkańców.

Spotkanie to wyraźny sygnał, że „Nasza Gmina Nasz Powiat” stawia na otwartość, dialog i współpracę z obywatelami.