Uczniowie kamieńskiego Liceum Ogólnokształcącego zakończyli swoją naukę. Nie oznacza to jednak końca pracy, bo w najbliższym czasie przystąpią oni do kolejnego ważnego egzaminu w swoim życiu, którym jest matura. Zanim jednak tak się stanie, absolwenci szkoły średniej odebrali świadectwa. Najlepszych wyróżniono na forum szkoły.

Każdy z Was rozpoczynając naukę w tej szkole, miał swoje cele i marzenia które w przeciągu trzech lat pragnął zrealizować. Dla wielu było to poznanie nowych ciekawych osób, ale przede wszystkim poprzez odpowiednie wykształcenie zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. Z pewnością było to bardzo trudne, wymagało wiele poświęceń i pracy, ale to Wy jesteście tymi którym się udało. Mam nadzieję, że nie będziecie uważali tych lat w naszej szkole za stracone, a jako najwspanialszy okres młodości – powiedziała do absolwentów dyrektor Teresa Malec.

Liceum ukończyło 44 absolwentów, których średnia wyników to 4,01. Najlepszą uczennicą okazała się Zuzanna Gołdyn, która ukończyła szkołę średnią ze średnią 5,18.

« z 3 »