Kolorowo, radośnie i z atrakcjami od południa aż do wieczora – tak zapowiada się tegoroczny Dzień Dziecka w Międzyzdrojach. Już 1 czerwca 2026 roku najmłodsi mieszkańcy oraz goście będą mogli wziąć udział w wydarzeniu pod hasłem „Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i odbędzie się w dwóch miejscach: w amfiteatrze oraz na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Organizatorzy przygotowali bogaty program pełen występów, zabaw, konkursów i niespodzianek.

Na uczestników czekać będzie m.in. występ zespołu Madej Band, pokaz cheerleaderek z Wapnicy, wyścigi zdalnie sterowanych samochodzików na Alei Gwiazd, dmuchany plac zabaw, gry i zabawy z klaunami, loteria z nagrodami, malowanie twarzy, warkoczyki oraz słodkie atrakcje, w tym wata cukrowa, lody i kukurydza.

Jedną z największych niespodzianek wydarzenia będzie możliwość wygrania głównej nagrody – PlayStation 5. To jednak nie koniec emocji. Wielki finał zaplanowano na godzinę 18:00, kiedy odbędzie się wyjątkowa akcja pod nazwą „Baloniki Marzeń”.

Co najważniejsze, wszystkie atrakcje przygotowano dla dzieci bezpłatnie. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wspólnego świętowania i podkreślają, że będzie to prezent dla najmłodszych z okazji ich święta.