Arkadiusz Borysiuk (Elite Nieruchomości/ KB Kamień Pom) zwyciężył w pierwszym biegu rundy rewanżowej Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Zwycięzca, trasę ok. 4100 m, pokonał w czasie 14.23 min.

Na drugim miejscu finiszował Artur Kruszewski (Gostyń) – 14.46, na trzecim Przemysław Troszczyński (Bracia Troszczyńscy Łukęcin) – 15.52. Wśród kobiet najszybsza była Dorota Kowalska (KB Kamień Pom.) – 18.35, druga przybiegła Joanna Plesińska (Goleniów) – 19.24, trzecia linię mety przekroczyła trzynastolatka Valeria Ostrovska (LUKS Bałtyk Dziwnów)- 20.02. To już kolejne podium młodej zawodniczki Szkoły Podstawowej z Dziwnowa. Rywalizację „kijkarzy” wygrał Marek Dołęgowski (KS Wyspa Wolin)- 28.48, przed Bogdanem Wierchanowskim (Golczewo) – 29.01 i Mariuszem Cebulskim (Gryfice) – 30,19. W kategorii kobiet zwyciężyła Katarzyna Cebulska (Gryfice) – 30.59 przed Ireną Wolf (KB Kamień Pom) – 33.04. Bieg na trasie Pobierowo – Łukęcin – Pobierowo rozgrywany jest od trzech lat, w dziesięcioletniej historii DLB. W pierwszych założeniach Ligi biegi odbywały się między wszystkimi miejscowościami Gminy Dziwnów. Po kilku latach do kalendarzach biegów dołączyliśmy bieg łączący dwa powiaty: kamieński i gryficki. Głównym powodem rozszerzenia oferty biegowej był fakt współpracy z zaprzyjaźnioną grupą „Pobierowo Biega”. I właśnie w tym miejscu dziękujemy bardzo Darkowi Bielaszewskiemu za dodatkowe oznakowanie trasy Ewelinie Siniowskiej i Markowi Szymańskiemu za obsługę Biura Zawodów i Cezaremu Śledziewskiemu za pomoc techniczną.