Po raz 21 w Międzyzdrojach odbyło się wspólne kolędowanie w Sali Teatralnej MDK. Wszystko miało miejsce z udziałem zaprzyjaźnionych zespołów „Fale” z Międzyzdrojów, „Bryza” z Międzyzdrojów, ”Fantazja” z Kamienia Pomorskiego, „Balbiny” z Polic oraz Pana Włodzimierz Zdzienicki z Zespołu Keja ze Świnoujścia (harmonijka ustna).

– Chciałbym również przekazać życzenia zdrowia wszystkim zespołom, które ze względu na stan zdrowia nie mogły wystąpić. To sobotnie popołudnie upłynęło w atmosferze ciepła i życzliwości! Miło było też móc poczuć raz jeszcze świąteczną atmosferę, kiedy za oknami pogoda przypomniała raczej deszczową Panią Jesień niż zimę – mówi Burmistrz Międzyzdrojów.

Popołudnie z Kolędą poprowadziła Pani Bożena Stankiewicz – kierownik Zespołu Fale oraz Pan Artur Duszyński- dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury.

– Tego typu spotkania, kiedy nasza społeczność w każdym wieku może spotkać się i spędzić wyjątkowe chwile są bardzo ważne! To momenty, w których każdy z nas może poczuć, że wszyscy jesteśmy częścią naszej małej ojczyzny- mimo trudnych czasów, nadal uśmiechniętej i serdecznej – dodaje Mateusz Bobek.