Miejska Biblioteka w Dziwnowie zaprasza wszystkich mieszkańców Łukęcina na wyjątkowy spektakl połączony ze spotkaniem autorskim z odtwórczynią roli z kultowego filmu „Miś”.
W Dziwnowie gościć będzie pani Christine Podleska- w monodramie „Mój boski rozwód”.

Miejsce:
Miejska Biblioteka w Dziwnowie.
20.03.2019 o.godzinie 17:00 wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona

Osoby zainteresowane i nie mające jak się dostać do Dziwnowa proszę o wiadomość( nawet pod postem). Będziemy organizować transport we własnym zakresie. Dla każdego chętnego!

 

 

Kochani i mamy dla Was niezłą gratkę otóż 20 marca 2019 r. o godz. 17.00 – w Dziwnowie w Bibliotece spotkacie
– aktorkę Christine Podleską.
W monodramie „Mój boski rozwód” + spotkanie autorskie

Miło nam przedstawić ofertę na wyjątkowy monodram w wykonaniu Krystyny Podleskiej.
Aktorka jest wszystkim nam doskonale znana z roli Oli w kultowym filmie MIŚ Stanisława Barei, cieszy się dużą popularnością i wielkim sentymentem wśród widzów.
Dzięki werwie, temperamentowi i talentowi komicznemu Krystyny Podleskiej, znakomitej reżyserii Jerzego Gruzy oraz mądrej, dowcipnej treści sztuki Geraldine Aron spektakl ten wywołuje u widza zawsze żywą reakcję, ani na chwilę nie można oderwać uwagi od sceny! Gwarantujemy, że nie ma widza, który w trakcie trwania spektaklu nie roześmiałby się przynajmniej parę razy… i wychodził ze spektaklu rozbawiony

To wzruszająca, pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. Po różnych perypetiach udaje się to jej. Jest to tryumf kobiety, która nigdy nie zatraciła nie tylko poczucia humoru, ale i młodzieńczej ciekawości świata, jak i dystansu do siebie i innych. Angela widzi nawet zabawną stronę swoich porażek.
Zawsze dowcipna, czasami trochę złośliwa, a zazwyczaj kpiąca z samej siebie. Dlatego jej opowieść to piękna ludzka historia. Tryumf optymizmu i wiary w kolejny lepszy dzień. Wszyscy przecież szukamy miłości i ciepła i nie chcemy żyć samotnie. Angela uświadamia nam, że jest to możliwe.

Spektakl trwa ok. 1 godz.15min.

W lipcu 2016r ukazała się na rynku wydawniczym nasza wspólna książka Dziewczyna Misia – Krystyna Podleska w rozmowie z Klaudią Iwanicką.
(Wydawnictwo Edipresse). Jest to barwny, dowcipny, bogato ilustrowany zdjęciami biograficzny wywiad rzeka z Krystyną Podleską. Po spektaklu byłaby okazja do spotkania z aktorką, a także możliwość kupienia książki i uzyskania autografu.
Serdecznie zapraszamy !!!
Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona !!!