Jeszcze do niedawna mogliśmy zajadać się ich przepysznymi lodami rzemieślniczymi w Wolinie czy Międzyzdrojach, dziś proszą o pomoc! Producent lodów rzemieślniczych prosi wszystkich o pomoc w ustaleniu sprawców włamania, dewastacji oraz podpalenia, jakie w nocy z środy na czwartek (9 – 10 czerwca) miało miejsce w siedzibie firmy przy ulic Zamkowej w Wolinie.

Wszystko rozegrało się wczoraj (9.06) w godzinach wieczornych lub w nocy (10.06). Pan Piotr zastał zdewastowane i podpalone miejsce pracy dopiero rano. Jak mówi w rozmowie z naszą redakcją, było to ewidentne działanie na zlecenie. Osoby, które włamały się do lodziarni, przyniosły ze sobą nawet swoje kartony, które posłużyły jako rozpałka.

To co nie strawił ogień, zostało zniszczone przez nieznanych sprawców. Choć postępowanie wyjaśniające prowadzi Policja, to pan Piotr prosi wszystkich o pomoc i wyznacza nagrodę w wysokości 10.000 złotych za wskazanie osób odpowiedzialnych za podpalenie. 

Pomocne mogą być także nagrania prywatnych monitoringów. Jeżeli, któryś z naszych Czytelników dysponuje takim materiałem, proszony jest o kontakt. Wszystkie informacje można przekazywać na nr – 669 379 534