Międzyzdroje to oczywiście mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Gra miejska „Mewcia Ewcia na wakacjach” jest jedną z nich! Choć gry miejskie spotkać można w wielu miastach, to właśnie Międzyzdroje może się pochwalić grą miejską połączoną ze zwiedzaniem. Aby umożliwić udział graczom, przebieg i realizacja gry jest w dogodnym czasie i tempie. Stworzona została do samodzielnej zabawy.

Aby wziąć udział w grze miejskiej „Mewcia Ewcia na wakacjach”, trzeba odwiedzić sześć międzyzdrojskich atrakcji: Gabinet Figur Woskowych, Oceanarium, Papugarnię, Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, Zagrodę Pokazową Żubrów oraz Bałtycki Park Miniatur. 

Gra polega na tym, że na oznaczonych w specjalnej karcie atrakcjach znajdujących się na terenie całego naszego miasta zbieramy pieczątki. Jeżeli zbierze się je wszystkie, to dostanie się pamiątkowy medal oraz specjalne niespodzianki. Udział w zabawie jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić się po kartę gry do Informacji Turystycznej przy Promenadzie Gwiazd lub do punktów atrakcji turystycznych, które biorą udział w grze.

Więcej informacji i regulamin na stronie pod linkiem: https://miedzyzdroje.pl/strona/mewcia-ewcia-na-wakacjach-w-miedzyzdrojach-1 

Tomasz Rychłowski
Referat Promocji, Turystyki i Kultury
Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach