Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Międzyzdrojach poszukuje ratowników wodnych na okres od 15 czerwca do 15 września. Pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości od 5830 zł do 6200 zł miesięcznie, a także zakwaterowanie, obiad, odzież roboczą i ubezpieczenie.

Kandydaci będą odpowiedzialni za wykonywanie czynności ratownika wodnego, ciągłą obserwację akwenu oraz czuwanie nad bezpieczeństwem osób kąpiących się i przebywających na terenie kąpieliska. Praca będzie odbywać się w godzinach od 10:00 do 18:00. Wymagania wobec kandydatów obejmują posiadanie uprawnień ratownika wodnego, ukończenie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz dodatkowych uprawnień przydatnych w ratownictwie wodnym.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, obiad, odzież roboczą oraz ubezpieczenie dla zatrudnionych ratowników. Zainteresowani kandydaci powinni przesłać swoje CV na adres e-mail: biuro@wopr-miedzyzdroje.pl z tematem „Ratownik Międzyzdroje”. Osobą kontaktową w sprawie rekrutacji jest Piotr Golian, którego można kontaktować pod numerem telefonu: 661 015 184.

Kąpielisko Morskie w Międzyzdrojach, położone na wybrzeżu zachodniopomorskim, jest popularnym miejscem wypoczynku dla turystów z kraju i zagranicy. Zapewnienie bezpieczeństwa kąpiących się to ważne zadanie, któremu ratownicy wodni będą musieli sprostać. Ten sezon letni przyniesie im okazję do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, a także możliwość pracy w malowniczej okolicy, nad brzegiem Bałtyku.