Interesujecie się zielarstwem? A może tęsknicie za spotkaniami z ludźmi? Może brakuje Wam kawałka własnego ogródka? Jeśli na którekolwiek z tych pytań udzieliliście twierdzącej odpowiedzi, ten projekt jest właśnie dla Was! Zapraszamy więc do współtworzenia Muzealnego Ogrodu Społecznego inspirowanego działalnością Cysterek.

Razem stworzymy ogród ziołowy, na miarę naszych potrzeb! Jako uczestnicy projektu będziecie mogli korzystać z ogrodu (i jego plonów) w godzinach pracy Muzeum. Zapewniamy niezbędny sprzęt, warsztaty tematyczne, wykwalifikowanych prowadzących i ogrom wiedzy, która odmieni wasze życie!

Spotkania odbywać będą się cyklicznie, a na co dzień ogród należeć będzie właśnie do Was! Ilość miejsc ograniczona, dlatego zapisujcie się wysyłając maila na adres: k.golebiowska@muzeumwolin.pl lub piszcie sms ze swoimi danymi na numer: 695746832. Zajęcia kierowane są do osób w każdym wieku i odbywać się będą przy Wolińskim dworku – na świeżym powietrzu. Pierwsze spotkanie 7 czerwca o godzinie 16.00.
Projekt „Żubr w ogrodzie” jest realizowany przy wsparciu wolontariuszy z Banku Pekao SA i Fundacji Banku Pekao SA im. dr. Mariana Kantona

https://muzeumwolin.pl/pl/zapraszamy-do-tworzenia-muzealnego-ogrodu-spolecznego-nabor-do-projektu-zubr-w-ogrodzie/