Zima nie odpuszcza, więc i my nie odpuszczajmy z pomaganiem innym – apeluje za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych ks. Leszek Tokarzewski. Znany ze swoich działań na rzecz innych duchowny, tym razem prosi o wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. 

Za tydzień w piątek tj. 1 lutego zamierzam udać się w odwiedziny do schroniska i przekazać im niewielkie wsparcie w postaci karmy dla psów. I tutaj kochani pojawia się apel do Was. Jeżeli Wy także chcecie zaangażować się w tą akcję, przekazać karmę, koce, zabawki dla zwierzaków ze schroniska w Sosnowicach, to możecie je przynosić na parafie w Kamieniu Pomorskim (Kamień Pomorski, plac Katedralny 8) – informuje ks. Leszek Tokarzewski.

Zbiórka będzie w dniach 30-31. 01.2019 r w godzinach 15:00-17:00

Dodam jeszcze taką ciekawostkę, dla tych którzy interesują się psami i nie tylko, że w dniach 26-27. 01.2019 w Szczecinie w Hali Netto Arena odbędą się Targi Łowiectwa i Strzelectwa Pomerania Hunting pod czas których wystąpi przedstawiciel psiej społeczności z Kamienia Pomorskiego, będzie to pies rasy Gończy Serbski Trójkolorowy o imieniu Hektor należący do naszego księdza Proboszcza – czytamy na profilu Księdza.

źródło:
fot. Leszek Tokarzewski