Jeśli lubisz obcować z przyrodą, kochasz zwierzęta, interesują cię nowoczesne maszyny wykorzystywane w pracach leśnych, to ta szkoła jest właśnie dla ciebie! Zdobądź zawód technika hodowli koni lub technika leśnika. Pasja i zainteresowania niech zamienią się w atut Twojej przyszłej pracy lub podstawę pod ciekawe hobby.

Czy wiesz kto to brakarz, a może arborysta, a może chcesz poznać nowoczesne maszyny stosowane w pracach leśnych? To tylko kilka ciekawych tematów jakie poruszamy podczas zajęć w szkole. Dodatkowo uczestniczymy w zajęciach dydaktycznych związanych z odnawianiem lasu, czyli uczymy się jak pozyskać nasiona, jak zadbać o nie, by w przyszłości wyrosło z jednego z nich piękne drzewo. Zdobycie zawodu w naszej szkole otwiera Ci wiele ścieżek kariery. Uzyskanie zawodu pilarza, czy operatora maszyn leśnych (harwestera, forwardera), to dobry start w dorosłe życie jednak nie tylko. Uczelnie wyższe o profilu ochrona środowiska, leśnictwo, budowa maszyn, to tylko kilka kierunków jakie można wybrać do dalszej nauki jako absolwent naszej szkoły.

Zainteresowany? Ale to nie wszystko!

Szkolna stajnia i konie pozwolą Ci nauczyć się zabiegów pielęgnacyjnych, chowu i hodowli koni. To tylko kilka atutów Naszej szkoły. U nas nauczysz się jeździć konno, powozić zaprzęgiem konnym, zdobędziesz odznaki jeździeckie, uprawnienia organizatora konnej turystyki i hipoterapeuty. Uzyskanie tytułu technika hodowli koni daje niecodzienną możliwość łączenia pasji z pracą. Szkolna ujeżdżalnia oraz parkur to niecodzienna możliwość rozwoju. A co dalej? Zootechnika, weterynaria, biotechnologia – wybór jest bardzo szeroki i zależy tylko od Ciebie.

Zdobądź zawód technika hodowli koni lub technika leśnika. Pasja i zainteresowania niech zamienią się w atut Twojej przyszłej pracy lub podstawę pod ciekawe hobby.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony naszej szkoły lub kontaktu telefonicznego – 91 38 32 121 celem uzyskania dodatkowych informacji oferty na rok szkolny 2021/2022.