Gmina Kamień Pomorski informuję, iż od 13 do 16 czerwca odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu RTV, AGD z terenu miasta Kamienia Pomorskiego. Zainteresowani odbiorem mieszkańcy miasta Kamienia Pomorskiego, proszeni są o zapisywanie się na listę podając dane adresowe oraz rodzaj gabarytu lub sprzętu RTV i AGD.

Zgłoszenia przyjmuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim, ul. Szczecińska 2nr tel.: 91 38 20 550 w godz. od 7:00 do 15:00 do dnia poprzedzającego wyznaczony pierwszy dzień zbiórki. Osoby wpisane na listę, proszone są o wystawienie w dniu wywozu odpadów wielkogabarytowych przed posesję. Odpady należy wystawić  w godzinach rannych do godz. 9:00 lub wieczorem – dzień wcześniej.

W ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych zbierane będą: stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, telewizory, monitory, pralki, radia, drukarki, odkurzacze, lodówki i inne urządzenia elektryczne i elektroniczne (sprzęt RTV i AGD powinien być kompletny).