Gmina Kamień Pomorski informuje, iż od 22 do 30 września odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Zainteresowani odbiorem mieszkańcy miasta Kamienia Pomorskiego, proszeni są o zapisywanie się na listę podając dane adresowe oraz rodzaj gabarytu lub sprzętu RTV i AGD. 

Zgłoszenia przyjmuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim, ul. Szczecińska 2, nr tel.: 91 38 20 550 w godz. od 7:00 do 15:00 do dnia poprzedzającego wyznaczony pierwszy dzień zbiórki. Osoby wpisane na listę, proszone są o wystawienie przed posesję odpadów wielkogabarytowych w dniu wywozu do godz. 7:00 lub wieczorem – dzień wcześniej.

W ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych zbierane będą: stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, rowery, zabawki dużych rozmiarów, telewizory, monitory, pralki, radia, drukarki, odkurzacze, lodówki i inne urządzenia elektryczne i elektroniczne (sprzęt RTV i AGD powinien być kompletny). W ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych nie będą zabierane odpady pobudowlane.