Już w niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym po raz kolejny udział bierze miasto Międzyzdroje. 

Nieodłącznym elementem finału jest masa różnych bardzo ciekawych, atrakcyjnych przedmiotów i gadżetów związanych z WOŚP, które są zdobywane czy wygrywane na naszych miejskich wydarzeniach, czy w formie aukcji internetowych.

Każdy kto chciałby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy może dostarczyć atrakcyjne przedmioty lub gadżety do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach i przekazać je bezpośrednio do Pana Tomaszowi Rychłowskiemu (tel. 691 262 432). Przy przekazywaniu należy również wypełnić specjalne oświadczenie.

Przedmioty i gadżety udostępnione na WOŚP będą wystawiane podczas 31. Finału WOŚP, a także na portalu Allegro .

Licytacje będą trwały do końca 29 stycznia, czyli zakończą się w dniu wielkiego finału. 

31. Finał WOŚP zagra w Międzyzdrojach i na całym świecie w dniu 29 stycznia 2023 r. pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

W inny sprawach dotyczących organizacji i wydarzeń WOŚP w Międzyzdrojach należy kontaktować się z p. Beatą Kiryluk (tel. 501 665 624) i p. Arturem Duszyńskim (tel. 600 964 049).

WOŚP w Międzyzdrojach