Co roku 4 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. To doskonała okazja, by zwrócić uwagę na sytuacje udomowionych zwierząt, które z różnych przyczyn pozbawione zostały opieki człowieka.

Zwierzęta bezdomne z Gminy Dziwnów trafiają do Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Zdarza się, że są to zwierzaki, które zgubiły się właścicielowi i wtedy szybko wracają do swojego domu. Często jednak jest tak, że zostają w schronisku już na stałe i tam czekają, aż ktoś je pokocha i zabierze do siebie. Dlatego w takim dniu jak ten, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej schroniska http://schronisko-sosnowice.pl/nasze-psy/suczki-do-adopcji może znajdziecie tam przyjaciela, któremu dacie nowy dom. Nie kupuj, adoptuj!

My natomiast ogłaszamy Zbiórkę Charytatywną: od 06.04. do 08.04. z każdego miejsca w Gminie Dziwnów odbierzemy od Was karmę suchą i mokrą, smakołyki oraz koce, które trafią w piątek do Sosnowic. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę oraz miejsce:

Joanna 723-925-331
Piotr 693-621-700