Nie poddają się i właśnie dlatego zbierają pieniądze dla Fundacji Zaginieni w ramach akcji poszukiwania Justyny Kanickiej, która zaginęła 13 stycznia 2006 roku. – Justyna była osobą wyjątkową, zawsze uśmiechniętą i pełną pozytywnej energii, co sprawiło, że była lubiana przez wszystkich. Przez wiele lat studiowała zaocznie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rolniczego w Szczecinie, jednocześnie pracując w punkcie SKOK-u w Kamieniu Pomorskim – mówią organizatorzy.

Jej nagła i tajemnicza zaginięcie wstrząsnęło jej rodziną i przyjaciółmi. O godzinie 19:20 tego tragicznego dnia Justyna opuściła swoje mieszkanie przy ul. Topolowej. Jej sąsiadka twierdzi, że widziała ją idącą samotnie w kierunku ul. Szczecińskiej.

Aby wspomóc Fundację Zaginieni w prowadzeniu poszukiwań Justyny Kanickiej, potrzebujemy zebrania funduszy na wiele ważnych potrzeb, m.in. finansowanie paliwa dla wolontariuszy, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas i wysiłek na poszukiwania zaginionej osoby. Ponadto, musimy pokryć koszty niezbędnych elementów organizacyjnych, takie jak kamizelki odblaskowe, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo wolontariuszom i zespołowi poszukiwawczemu.

Działania Fundacji Zaginieni nie tylko pomagają rodzinom zaginionych odnaleźć swoich bliskich, ale także przynoszą nadzieję w trudnych chwilach. Wszystkie zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na kontynuację poszukiwań Justyny Kanickiej, a ewentualna nadwyżka ponad 1500 zł zostanie przekazana na poszukiwania innych zaginionych osób oraz na wsparcie rodzin w procesie poszukiwań.

Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy, dzięki któremu możemy kontynuować poszukiwania Justyny i dać jej rodzinie odpowiedzi, których tak bardzo potrzebują. Każda darowizna ma ogromne znaczenie i może pomóc w odnalezieniu zaginionej Justyny. Dziękujemy za każdą pomoc i okazane wsparcie. Razem możemy zdziałać wiele! – czytamy w komunikacie.