We wtorek, po przerwie świątecznej, do treningów wracają zawodnicy Gryfa.  Przed podopiecznymi Karola Purczyńskiego czas mozolnej pracy, której celem będzie jak najlepsze przygotowanie się do wiosennej batalii w lidze. Niebiesko-biało-czerwoni trenować będą na własnych obiektach. Z dostępnej bazy zadowolony jest szkoleniowiec naszej drużyny.

🔊- Mamy tu wszystko, co jest nam potrzebne. Nie musimy nigdzie wyjeżdżać – zapewnia trener Purczyński. Sztab szkoleniowy zaplanował sześć meczów kontrolnych, w których zmierzymy się m.in. z ligowymi rywalami jak MKS Sparta Gryfice czy Jantar Dziwnów . Ponadto Gryf będzie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle czwartoligowego Wybrzeże Rewalskie Rewal
Na pewno zawodnicy dadzą z siebie wszystko, aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak zacięta czeka nas walka o końcowy sukces jakim będzie zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsc.

🔊- Na wiosnę margines błędu będzie mały dlatego ważne, aby dobrze przepracować okres przygotowawczy – podkreśla prezes Gryfa. Trud okresu przygotowawczego osłodzi pucharowych pojedynek z MKS Ina Goleniów .