7 kwietnia w Koszalinie odbyły się zawody o Puchar Prezydenta Koszalina w zapasach w stylu wolnym dzieci. W zawodach udział wzięło ponad 160 zawodników z województwa zachodniopomorskiego i nie tylko. Bardzo dobry start w zawodach zaliczyli zawodnicy międzyzdrojskiego klubu UKS GIMSPORT zajmując po bardzo emocjonujących i wyczerpujących walkach kolejno w swoich kategoriach wagowych miejsca :

Oskar Żuchowski – 1 miejsce złoty medal
Jakub Chabinka   – 2 miejsce srebro
Oliwier Hansz       – 2 miejsce srebro
Dawid Marchelak  – 3 miejsce brąz
Maja Warzyńska   – 3 miejsce brąz
Bartosz Chabowski – 5 miejsce

Zawody rozgrywane były nowym systemem punktowym „każdy z każdym” także aby znaleźć sie w strefie medalowej zawodnik musiał stoczyć nawet 8 walk ,tym bardziej cieszą wysokie lokaty naszych młodych zapaśników.

W tym samym czasie w Koronowie po raz pierwszy w swojej karierze i historii klubu wystartowała w Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach kobiet Natalia Jaworska . Natalia po ciężkich walkach zdobyła 5 miejsce i przygotowuje się do czerwcowych Mistrzostw Polski Juniorek które odbędą sie we Włodawie. Zarząd klubu serdecznie gratuluje zawodnikom wspaniałej postawy oraz czeka na sukcesy młodych zawodników na kolejnych zawodach które odbędą sie już 21.04 w Międzyzdrojach.

Zarząd klubu pragnie również serdecznie podziękować Panu Stanisławowi Chabince prezesowi SPA Bagiński – Chabinka za pomoc w zorganizowaniu transportu zawodników na zawody oraz pragnie również serdecznie podziękować Dyrekcji i Gronu pedagogicznemu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A .Wodziczki w Wolinie za umożliwienie Natalii wyjazdów na zgrupowania kadry oraz zawody ponieważ często pokrywa się to z nauką w szkole.

Gimsport Międzyzdroje