ApartHotel Paradise Dziwnówek poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonista, pomoc przy przygotowywaniu pokoi dla Gości oraz przygotowywaniu śniadań. Praca polega na obsłudze recepcji w tym przyjmowaniu Gości i dokonywaniu rezerwacji, przygotowywaniu śniadań oraz utrzymaniu czystości w pokojach hotelowych, również w częściach ogólnodostępnych w hotelu, takich jak klatka schodowa, korytarz i kawiarnia.

Poszukujemy osoby otwartej, uprzejmej, która ma chęci do pracy i jest gotowa podejmować wyzwania. Praca skierowana jest dla osób posługujących się językiem polskim i angielskim, język niemiecki jest mile widziany. Oczekujemy znajomości obsługi komputera na poziomie podstawowym, prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Nie jesteś pewny czy się nadajesz, brakuje Ci niektórych kompetencji? i tak zadzwoń. Skupimy się na Tobie jako osobie, na Twoich umiejętnościach, talentach i pasji – nie tylko na Twoim CV. Chodzi przede wszystkim o Twoje nastawienie i sposób myślenia, a resztę możesz rozwijać razem z nami!.

Rodzaj pracy: Pełny etat / pierwszy miesiąc próbny – praca do końca września lub dłużej, w zależności od rezerwacji.

Wynagrodzenie netto: od 5000zł (na rękę)

Więcej informacji bezpośrednio w obiekcie lub pod nr tel.: +48 512 008 786

Prosimy przesyłać CV na : biuro@aparthotelparadise.pl