4 września (sobota) o godz. 15:00 na plaży miejskiej w Golczewie zakończymy realizację wakacyjnego projektu promującego życie proekologiczne pn. „Działamy i jesteśmy EKO!”. 

Przez okres wakacji (lipiec, sierpień) gościliśmy w każdym sołectwie na terenie gminy Golczewo, by pokazać, jak łatwo, a przede wszystkim jak zdrowo i bezpiecznie jest żyć EKO. W ostatnim tygodniu w GOKiS pod okiem Renaty Ramoli odbyły się warsztaty szycia z wykorzystaniem zużytej odzieży. Grupie młodzieży i dorosłych udało się stworzyć kreatywne, EKO kreacje, które zostaną zaprezentowane już w tę sobotę na pokazie EKO mody. 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Od godz. 15:00 rozpoczniemy Czytaniem Narodowym dzieła Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”, wystąpi także Szkoła Tańca Keep, a popołudnie umili nam muzyczna uczta polskich złotych przebojów, które wykona Maya Koterba z zespołem. 

Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. 

Operacja pn. „Działamy i jesteśmy EKO!” mająca na celu zaangażowanie społeczności lokalnej we wspólne działania o charakterze edukacyjnym, promocyjnym, kulturalnym będące zarazem formą rekreacji poprzez przeprowadzenie 15 wydarzeń propagujących działania proekologiczne, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.