Konkurs fotograficzne „Moje Międzyzdroje”. to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy uwielbiają fotografować i nieźle im to wychodzi.

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, którzy zajmują się fotografowaniem amatorsko lub  profesjonalnie i mają ochotę podzielić się swoim kadrem promującym Gminę Międzyzdroje, tj. zdjęciem budzącym dobre skojarzenia, zawierającym charakterystyczne elementy dla Międzyzdrojów. Celem konkursu fotograficznego jest wyłonienie 12 najlepszych fotografii w czterech kategoriach (po 3 w każdej kategorii): przyroda, architektura i zabytki, aktywne życie, z lotu ptaka.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Nadesłane fotografie będą wykorzystywane do celów promocyjnych w publikacjach i wydawnictwach Gminy Międzyzdroje. Najlepsze zdjęcia znajdą się w wydanym na rok 2022 ilustrowanym kalendarzu, a laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe tj. sprzęt elektroniczny o wartości 150 zł za zajęcie III miejsca, 200 zł za zajęcie II miejsca i 250 zł za zajęcie I miejsca.

Zdjęcia nadsyłać można do 30 września 2021 r. poprzez stronę internetową Gminy Międzyzdroje. Link dostępny jest w Aktualnościach na https://visit.miedzyzdroje.pl. Prosimy o przeczytanie i przeanalizowanie regulaminu, który znajduje się na stronie konkursu.

Tomasz Rychłowski
Referat Promocji, Turystyki i Kultury
​​​​​​​Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach