Publiczne Przedszkole TPD w Gostyniu ogłasza całoroczny nabór, również dla dzieci spoza gminy Świerzno. – Zapraszamy dzieci 2,5-6 lat do dwóch grup przedszkolnych oraz do grupy „0” – informują organizatorzy.

Przedszkole mieści się w niewielkiej malowniczej miejscowości Gostyń, położonej w odległości 3 km od morza. Znajduje się w budynku dawnego pałacyku otoczonego zielenią i parkiem, co umożliwia naszym Słoneczkom przyjemne spacery i kontakt z naturą. Zatrudniona kadra posiada niezbędne oraz dodatkowe kwalifikacje rozszerzające ofertę pracy przedszkola.

Placówka posiada gabinet logopedyczny i sale wielofunkcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce ( TV, monitor interaktywny, magiczny dywan). Pomoce dydaktyczne znajdujące się w wyposażeniu dedykowane są do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Zabawa i nauka z ich wykorzystaniem rozwija u dzieci motorykę mała i dużą, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji.

Atuty przedszkola!
👉 Jesteśmy czynni 10 godzin: 6:30-16:30 ⏰
👉 Znajdujemy się w budynku dawnej szkoły otoczonej zielenią i parkiem. 🌳
👉 Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt, zabawki oraz pomoce do zajęć dydaktycznych. 🧩
👉 Nasza kadra składa się z 5 osób, posiadających niezbędne oraz dodatkowe kwalifikacje. 👩‍🎓
👉 Przewidujemy działalność bez przerwy wakacyjnej. ☀
👉 Prowadzimy zajęcia dodatkowe (bezpłatne i odpłatne) z: j. angielskiego, logopedii, muzykoterapii, arteterapii-sensoplastyki, psychoruchowe, taneczne, Kangur Przedszkoliada oraz zajęcia indywidualne terapeutyczne. 🧑‍🏫
Kontakt
📞 576 916 332
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można znaleźć na:
Więcej o przedszkolu na: