Jacht Klub Kamień Pomorski zaprasza młodzież z Kamienia Pomorskiego i okolic do udziału w zajęciach sportowych, obejmujących podstawowe szkolenie żeglarskie. Najbliższe zajęcia odbędą się w czwartek 2 maja o godzinie 17:00. Zajęcia poprowadzi doświadczony i licencjonowany instruktor żeglarstwa Jacek Łowiński.

Szkolenie będzie prowadzone przez cały sezon żeglarski i obejmie program wymagany do zdobycia patentu Żeglarza Jachtowego. Dla chętnych przewidujemy możliwość podejścia do egzaminu, który odbędzie się pod koniec sezonu. Uczestnicy szkolenia będą żeglować na różnych typach jachtów i łodzi w ramach regularnych zajęć i planowanych rejsów oraz regat.

Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu:
Soboty od godziny 10:00
Czwartki od godziny 17:00

Rodziców dzieci w wieku od ok. 12 lat wzwyż i niepełnoletniej młodzieży (nie wyznaczamy górnej granicy wieku) zapraszamy na początek każdych zajęć do budynku socjalnego Mariny (przy tawernie Messa) lub prosimy o kontakt z instruktorem pod numerem 696 650 762. Kontakt z opiekunem sekcji Mateuszem Stodulskim pod numerem 501 735 775. Do udziału w szkoleniu nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie żeglarskie. Miesięczna opłata za udział w zajęciach to symboliczne 50 zł.

JKKP