2-3 grudnia w Białogardzie odbył się turniej zapaśniczy o Puchar Bałtyku. W turnieju wzięło udział około 200 zawodników walczących na 4-matach. Trenerzy Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński do Białogardu udali się z sześcioma zawodnikami.

Po zaciętych stoczonych walkach wszyscy zawodnicy stanęli na podium w swoich kategoriach wagowych. złoty medal zdobył: Mikołaj Michalski w kat 37 kg. Srebrne medale zdobyli Liliana Leszczyńska w kat 37kg, Szymon Herbaczewski w kat 62 kg, Igor Kubisiak w kat 41kg. Brązowy medal zdobył Dima Zacharian w kat 33kg oraz Marcel Dyzma w kat 41kg

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński bardzo są zadowoleni z sukcesu swoich podopiecznych. i bardzo chcą podziękować rodzicom zawodników oraz Pani Burmistrz Ewie Grzybowskiej, Pani Prezes Grażynie Laskowskiej, Jarkowi Tarnowskiemu oraz Pani Joannie Kleszcz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wolinie gdzie uczęszczają nasi Zawodnicy.