Trzy medale dwa srebrne i jeden brązowy zdobyli zawodnicy Wikinga Wolin w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Zapasach w Stargardzie. Około 450 zawodników 40 klubów z Czech z Niemiec oraz Polski rywalizowało na pięciu matach.

Igor Kubisiak w kat 37kg oraz Dima Zavgorodniy w kat 30kg zdobyli srebrne medale natomiast Liliana Leszczyńska w kat 33kg zdobyła brązowy medal. Blisko podium piąte miejsca zajęli Mikołaj Michalski, Dyzma Marcel, Szymon Herbaczewski i Zosia Augustajtys

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński bardzo są zadowoleni z sukcesu swoich podopiecznych. i bardzo chcą podziękować rodzicom zawodników oraz Pani Burmistrz Ewie Grzybowskiej, Pani Prezes Grażynie Laskowskiej, Jarkowi Tarnowskiemu oraz Pani Joannie Kleszcz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wolinie gdzie uczęszczają nasi Zawodnicy.