27 listopada w Białogardzie zakończyły się kolejne zawody w ramach cyklu U14 Wrestling Tour’21. Puchar Bałtyku. W turnieju tym brali udział zawodnicy z całej Polski w tym 5- zawodników Wikinga Wolin. Po bardzo zaciętych i emocjonujących walkach wywalczyliśmy trzy medale jeden srebrny i dwa brązowe.

Marcel Dyzma w kat 41 kg zdobył srebrny medal ,Liliana Leszczyńska w kat 34kg i Szymon Herbaczewski w kat 62 kg zdobyli brązowe. Piąte miejsca zajęli: Mikołaj Michalski kat 32 kg, Nikodem Radys w 47kg

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński bardzo są zadowoleni z sukcesu swoich podopiecznych. i bardzo chcą podziękować rodzicom zawodników oraz Pani Burmistrz Ewie Grzybowskiej, Pani Prezes Grażynie Laskowskiej, Jarkowi Tarnowskiemu oraz Pani Joannie Kleszcz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wolinie gdzie uczęszczają nasi Zawodnicy.