W miniony weekend w Szczecinie miało miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie – Zapaśniczy Turniej o Puchar Gryfa. Zawody zgromadziły na dwóch matach około 100 zawodników z różnych klubów, którzy walczyli o tytuł najlepszego.

Radosne wieści dla fanów klubu Wiking Wolin – młodzi zapaśnicy wrócili z zawodów zasłużenie ozdobieni medalami. To potwierdzenie nie tylko ich ciężkiej pracy, ale także talentu i pasji, którą żyją na co dzień.

Szymon Herbaczewski pokonał rywali w kategorii 68 kg, Mikołaj Michalski okazał się niepokonany w kategorii 37 kg, natomiast Dima Zavhorodnii zdobył złoto w kategorii 33 kg. Nie można także zapomnieć o Igorze Kubisiaku, który pokazał niezwykłą determinację i zasłużenie zdobył brązowy medal w kategorii 41 kg.

Trenerzy Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński nie kryli zadowolenia ze swoich podopiecznych. „To wspaniała nagroda za ich ciężką pracę, determinację i pasję do tego sportu,” powiedział Wróblewski. „Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęli. To dowód na to, że ciężka praca przynosi rezultaty.”

Podziękowania trenerów skierowane były także do osób i instytucji wspierających klub Wiking Wolin. Pani Burmistrz Ewie Grzybowskiej, Pani Prezes Grażynie Laskowskiej, Panu Jarkowi Tarnowskiemu oraz Pani Joannie Kleszcz, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wolinie, gdzie uczęszczają młodzi zapaśnicy.