Burmistrz Kamienia Pomorskiego uprzejmie informuje, że w poniedziałek (16.10) zostają rozpoczęte roboty związane z przebudową ulic: Okrzei, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Mickiewicza i Obrońców Warszawy wraz z infrastrukturą techniczną w Kamieniu Pomorskim.

W I etapie prac zostaną wykonane roboty w ul. Okrzei a następnie w ul. Obrońców Warszawy. W związku z tym informujemy, że z dniem 16 października br. do końca grudnia br. zostaje zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Okrzei. Ruch pieszy oraz dojazd służb komunalnych i ratowniczych będzie zapewniony.

Prosimy o przestawienie samochodów z miejsca prowadzenia robót. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu na przebudowywanych ulicach będziemy informować na bieżąco. Prosimy o wykazanie zrozumienia i stosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 91 38 23 951, 91 38 23 969. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, które mogą wyniknąć w toku realizacji pracmówi Burmistrz Stanisław Kuryłło